Pracownicy

Imię, nazwisko kontakt strona www
Kierownik Zakładu Kształtowania Środowiska
prof. ndzw. dr hab. inż. arch.
Alina Drapella-Hermansdorfer
tel: 71 320-63-35,
al.mar@poczta.fm
 

prof. ndzw. dr hab. inż. arch.
Romuald Tarczewski

tel: 71 320-64-20,
romuald.tarczewski@pwr.edu.pl
dr inż. arch. Krzysztof Cebrat kontakt: tel: 71 320-64-00,
krzysztof.cebrat@pwr.edu.pl
strona pracownika
dr inż. arch. kraj. Łukasz Dworniczak kontakt: tel: 71 320-64-04,
lukasz.dworniczak@pwr.edu.pl
strona pracownika
dr inż. arch. Barbara Jurkowska-Kucharska tel: 71 320-64-00, barbara.jurkowska@pwr.edu.pl strona pracownika
dr inż. arch. Artur Kwaśniewski tel: 71 320-64-04, artur.kwasniewski@pwr.edu.pl strona pracownika
dr inż. arch. Oleg Mycak tel: 71 320-64-04, oleg.mycak@pwr.edu.pl
dr inż. arch. Paweł Ogielski tel: 71 320-64-04, pawel.ogielski@pwr.edu.pl
dr inż. arch.Maciej Stojak tel: 71 320-64-00, maciej.stojak@pwr.edu.pl
dr inż. arch.Jacek Wiszniowski tel: 71 320-64-00, jacek.wiszniowski@pwr.edu.pl strona pracownika

Sekretariat

Elżbieta Przybylak mgr
Tel/fax: 71 320-64-60 elzbieta.przybylak@pwr.edu.pl